Menu

Засідання містобудівної ради

 м. Івано-Франківськ                                                                                                                                                                                           27 квітня 2018 року

  •  В управлінні містобудування та архітектури  департаменту будівництва житлово-комунального господарства містобудування та архітектури обласної державної адміністрації (вул.Шашкевича, 2, 3-й поверх, кабінет начальника управління) 03.04.2018 буде проведено засідання архітектурно-містобудівної ради з розгляду питань згідно представленого переліку:


  • Порядок денний

 

П.1.   Внесення змін до генерального плану с. Татарів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, розробленого ДП УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя (м. Київ)

(доповідач – ГАП В. Токар)

 

П.2.   Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу в урочищі «Березники» в           с. Драгомирчани Тисменицького району, розроблений підприємцем       Цап’яком А.М.

          (доповідач – ГАП В. Заяць)

 

 

П.3.   ДПТ земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісно-складських приміщень в урочищі «Гора» за межами населеного пункту с. Черніїв Тисменицького району, розроблений підприємцем       Цап’яком А.М.

          (доповідач – ГАП В. Заяць)

 

П.4.   ДПТ земельної ділянки для експлуатації та догляду за гідротехнічними спорудами, іншими водогосподарськими спорудами і каналами за межами с. Жураки Богородчанського району, розроблений Івано-Франківською філією УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

          (доповідач – ГАП В. Заяць)

 

П.5.   ДПТ на чотири суміжні земельні ділянки по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в урочищі «Забереж» в с. Драгомирчани Тисменицького району, розроблений ФОП Василинюком М.М.

(доповідач – ГАП Василинюк М.М.)

 

Пошук

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції зв'яжіться з нами і ми обов'язково дамо відповідь.

Івано-Франківська область

Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації, 76018 м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича, 2

Тел.: +380 (0342) 53-43-70

Email: umaoda@meta.ua

Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)