м. Івано-Франківськ                                                                                                                       27 квітня 2018 року

 

Порядок денний

 

 

П.1.   Внесення змін до генерального плану с. Татарів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, розробленого ДП УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя (м. Київ)

(доповідач – ГАП В. Токар)

 

П.2.   Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів дорожнього сервісу в урочищі «Березники» в           с. Драгомирчани Тисменицького району, розроблений підприємцем       Цап’яком А.М.

          (доповідач – ГАП В. Заяць)

 

 

П.3.   ДПТ земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісно-складських приміщень в урочищі «Гора» за межами населеного пункту с. Черніїв Тисменицького району, розроблений підприємцем       Цап’яком А.М.

          (доповідач – ГАП В. Заяць)

 

П.4.   ДПТ земельної ділянки для експлуатації та догляду за гідротехнічними спорудами, іншими водогосподарськими спорудами і каналами за межами с. Жураки Богородчанського району, розроблений Івано-Франківською філією УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

          (доповідач – ГАП В. Заяць)

 

П.5.   ДПТ на чотири суміжні земельні ділянки по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в урочищі «Забереж» в с. Драгомирчани Тисменицького району, розроблений ФОП Василинюком М.М.

(доповідач – ГАП Василинюк М.М.)