Menu

Архітектурна містобудівна рада

Івано-Франківськ                                                             24 жовтня 2019 року

 

 

Порядок денний

засідання архітектурно-містобудівної ради

управління містобудування та архітектури департаменту

 

П.1.   Зміни до генерального плану суміщені з детальним планом території в урочищі «Магура» села Кальна Долинського району Івано-Франківської області, розроблені Івано-Франківською філією ДП УДНДІПМ «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

(доповідачі – ГАП В. Заяць, І. Стрипа)

 

 

П.2.   Детальний план території земельної ділянки для реконструкції СТО з добудовою приміщень по вул. Довбуша, 87 в
с. Чукалівка Тисменицького району Івано-Франківської області
, розроблений КВП «Архітектурно-планувальне бюро-ІФ».

(доповідачі – ГАП О. Кріль, О. Дольний)

 

П.3.   Зміна до генерального плану, суміщена з детальним планом території земельних ділянок, орієнтовною площею 7,0 га для будівництва та обслуговування сонячної електростанції в ур. Камінець в м. Тисмениця  Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблена ПП «Прикарпатський земельний центр».

(доповідач – ГАП Т. Кізілова)

 

 

П.4.   Детальний план території з метою уточнення  планувальної структури і функціонального призначення території, встановлення червоної лінії та лінії регулювання забудови, організації транспортного та пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, а також, для реконструкції швейного цеху під магазин промтоварів в районі вул. Соборна - вул. Комарова у м. Надвірна, розроблений ПП Гуменюк Н.В.

(доповідач – ГАП В. Дидич)

 

 

П.5.   Детальний план території окремої земельної ділянки по зміні цільового призначення частини ділянки для багатоквартирного житлового будинку з громадськими приміщеннями № 24 «а» (окремо) за частини ділянки без зміни цільового призначення для громадської будівлі № 24 «б» (окремо) на вул. Мазепи в м. Надвірна Івано-Франківської області, розроблений ФОП М. Василинюк.

(доповідач – ГАП М. Василинюк)

 

 

П.6.   Детальний план території для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку та господарських будівель в ур. «Старий господарський двір» в с. Підлісся Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблений  ПП «Архітектор В. Морикіт»

(доповідач – ГАП В. Морикіт)

 

 

 

П.7.   Детальний план території для будівництва торгових приміщень та кафе на вул. К. Левицького в м. Тисмениця Івано-Франківської області, розроблений  ПП «Архітектор В. Морикіт».

(доповідач – ГАП В. Морикіт)

 

П.8.   Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель в ур. «Завільша» в
с. Підпечери Тисменицького району Івано-Франківської області
, розроблений ПП «Архітектор В. Морикіт».

(доповідач – ГАП В. Морикіт)

 

П.9.   Детальний план території для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в ур. «За цвинтарем» в м. Тисмениця Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблений
ПП «Архітектор В. Морикіт».

(доповідач – ГАП В. Морикіт)

 

 


Пошук

Зв'яжіться з нами

Якщо у Вас виникли питання чи пропозиції зв'яжіться з нами і ми обов'язково дамо відповідь.

Івано-Франківська область

Департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації, 76018 м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича, 2

Тел.: +380 (0342) 53-43-70

Email: umaoda@meta.ua

Геопортал розроблено на платформі SOFTPRO:Містобудівний кадастр та програмних засобах з відкритим кодом (Open Source)