Містобудівна рада

Івано-Франківськ                                                                       04 липня 2019

 

 

 

Порядок денний

засідання архітектурно-містобудівної ради

управління містобудування та архітектури департаменту

 

 

п.1.    Детальний план території для нового будівництва об’єктів зеленого туризму в с. Слобода урочище «Красовське» Коломийського району Івано-Франківської області, розроблений  ПП Микуляк О..

 

 

п.2. Детальний план території окремої земельної ділянки  площею 0.12 га для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку з вбудованими приміщеннями для індивідуальної трудової та підприємницької діяльності в урочищі «Рінь» в с. Загвіздя Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблений ТзОВ «Альянс – Консалдинг ІФ».

 

п.3. Детальний план території для громадської забудови на                            вул. І.Франка, 45 в с. Хом’яківка Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблений ПП Петрич С.І.

 

п.4. Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд в с.Радча урочище «За Юрком» Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблений ПП Петрич С.І..

 

п.5. Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд в с. Радча на  вул. Шевченка Тисменицького району Івано-Франківської області, розроблений ПП Петрич С.І..